Нові можливості ІСПС
щодо здійснення експортних операцій в пунктах пропуску
для морського сполучення
Листопад 2021
Вебінар
30 листопада / Вівторок
15:00 –17:00 (GMT+2)
Безкоштовно
На офіційному сайті ДП «АМПУ» опублікований наказ від 17.11.2021 № 240/10 «Про оптимізацію процедур при оформленні генеральних та контейнерних вантажів із використанням інформаційної системи портового співтовариства».

Керуючись положеннями міжнародної Угоди про спрощення процедур торгівлі, Митного кодексу України, Закону України «Про морські порти України», постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 451 планується проведення вебінару за темою: «Нові можливості ІСПС щодо експортних операцій в пунктах пропуску для морського сполучення».

Проведення відбудеться в режимі он-лайн конференції на платформі ZOOM 30 листопада 2021 року.

Партнер заходу
Компанія ТОВ «ППЛ 33-35» працює на ринку ІТ послуг України понад 9 років і є ключовим постачальником рішень у галузі спрощення процедур торгівлі та єдиного вікна.

Інформаційна система портового співтовариства (ІСПС), створена та оперована ТОВ «ППЛ 33-35», призначена для інтеграції всіх учасників транспортного та вантажного процесів у порту в єдиний інформаційний простір з можливістю надання та доступу до інформації, що використовується в рамках технологічних процесів у порту із застосуванням засобів організаційного та технічного захисту конфіденційної інформації .

Місія компанії.
Створення стійких умов для трансформації ділових процесів з метою підвищення їх ефективності, прозорості та відповідності вимогам, а також зниження впливу перешкод і спрощення процедур.

Реалізація потенціалу такої трансформації за рахунок застосування передових міжнародних практик, стандартів і технічних рішень в поєднанні з власним унікальним досвідом і розробками.

Реєструйтеся на вебінар
Також запрошуємо познайомитись
з нашими програмами